Palarania kawy HaybCoffee

Nikodem Olszewski 2018-12-31 0 komentarzy
Wpis

Kawa to przysmak, który cieszy się olbrzymią popularnością na całym świecie. Jest aromatyczna, pyszna i dodaje energii, a także zawiera substancje opóźniające procesy starzenia się organizmu.  Poprawia pamięć i koncentrację, zwiększa produkcje serotoniny, która poprawia nastrój. Przyspiesza metabolizm, wspomaga odchudzanie, zmniejsza ryzyko cukrzycy typu 2 oraz Alzheimera i Parkinsona. Kawę warto pić nie tylko ze względu na właściwości lecznicze, ale przede wszystkim z uwagi na jej niepowtarzalny smak. 

Aby cieszyć się pełnią aromatów, warto kupić dobrej jakości kawę z małej palarni, np. HaybCoffee.  To nowatorski projekt pasjonatów, którzy postawili na produkcję kultowego czarnego przysmaku w wersji speciality. Marka zajmuje się importem i wypalaniem kawy najwyższej jakości, z której można wydobyć  maksimum potencjału. Ziarna zamawiane przez palarnię są zbierane ręcznie na małych farmach, które specjalizują się w produkcji surowca najwyższej jakości. Kluczowym aspektem w doborze asortymentu HaybCoffee jest  sezonowość,  aby produkt, który trafia do obróbki, był najświeższy. Surowiec poddawany procesowi palenia osiąga pełnię smaku i spełnia najsurowsze kryteria jakości.

Ponieważ kawa to coś więcej niż napój, w sklepie internetowym można znaleźć nie tylko pyszną kawę w pięknych opakowaniach, ale również zestawy dedykowane kawoszom (np. z kawiarką czy niezwykłą metodą parzenia Aeropressem). W ofercie znajdują się też tematyczne szkolenia, by każdy mógł zostać domowym (i nie tylko) baristą. Zobacz więcej i przekonaj się, ile możliwości ma kawa! 

Skomentuj wpis