Rękawiczki jednorazowe - nitrylowe

Maciej Szulc 2019-05-30 0 komentarzy
Rękawiczki jednorazowe - nitrylowe

Doskonałym rozwiązaniem dla każdej osoby, która pracuje w gabinecie medycznym, diagnostycznym, poboru krwi są rękawiczki z nitrylu. Syntetyczny kauczuk nitrylowy wykazuje obojętne reakcje na skórę, dzięki czemu świetnie sprawdza się w przypadku, gdy jest potrzeba zastąpienia rękawic lateksowych. SafeMed od dawna proponuje w swojej ofercie szeroki wybór takich rękawic, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać o niedobranie odpowiedniego rozmiaru.

Rękawiczki jednorazowe nitrylowe chronią użytkownika przed niepożądanym działaniem większości rozpuszczalników, olejów, smarów i tłuszczów. Pozwala to na wykonywanie naprawdę sporej ilości prac przy jednoczesnej najwyższej ochronie. Nitrylowe rękawiczki są również polecane do licznych czynności medycznych, gdzie należy uważać na przekłucia. Są one wysoce odporne na takie uszkodzenia.

W ofercie sprzedażowej SafeMed znaleźć można:

  • safeHAND COATS,
  • rękawice nitrylowe safeHAND,
  • rękawice safeDENT,
  • effect PF BLUE,
  • select PF.

Dodatkowo każdy z klientów ma możliwość wyboru najlepszego rozmiaru do swoich potrzeb. Rękawiczki są również dostępne w różnych kolorach, co pozwala na szybkie rozróżnienie typu produktów do zastosowań. Na stronie internetowej producenta znajdują się opisy poszczególnych rękawiczek nitrylowych oraz zdjęcia poglądowe. Opakowania takich rękawiczek są bardzo pojemne, dzięki czemu starczą na długo. W razie jakichkolwiek pytań można zawsze kontaktować się z działem obsługi klienta. Pozwoli to na omówienie szczegółów kupna większej ilości artykułów nitrylowych.

Skomentuj wpis