Rozdzielnice niskiego napięcia - sprawdzona firma

Aniela Laskowska 2019-07-15 0 komentarzy
Rozdzielnice niskiego napięcia - sprawdzona firma

Firma DSF Inwestycje to uznany dostawca systemów elektrycznych i automatyki. Firma produkuje m.in. rozdzielnice elektryczne do 4000A, standardowe szafy automatyki oraz konstrukcje na specjalne zamówienie. Firma szybko i sprawnie realizuje zamówienia. Oferowane produkty dostępne są w bardzo niskich cenach praktycznie od ręki.

Renomowany dostawca oferuje produkty bezpieczne i spełniające wszelkie europejskie normy. W sprzedaży znajdują się m.in. rozdzielnice elektryczne nn  i automatyka budowlana. Firma zajmuje się prefabrykacją popularnych skrzynek elektrycznych, wykorzystując do tego celu komponenty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów.

Przedsiębiorstwo zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych pracowników. Podchodzą oni indywidualnie do każdego projektu, który jest  sprawdzany i na jego podstawie wykonywana jest  rozdzielnica. Ostatnim etapem jest dostarczenie finalnego produktu klientowi.

Jednak zakres usług oferowanych przez firmę jest o wiele szerszy i obejmuje m.in. programowanie sterowników PLC, wizualizację BMS itp. Wysokiej jakości produkty i usługi nie muszą być jednak drogie.  Firma zapewnia atrakcyjne ceny oraz zniżki dla stałych klientów. Na upusty mogą również liczyć  przedsiębiorcy zamawiający  większą ilość produktów.

Szybki czas prefabrykacji oferowanych rozdzielnic elektrycznych ma bardzo duże znaczenie w budowlance i przemyśle, gdzie każdy dzień zwłoki może oznaczać duże straty dla inwestora. Dlatego warto kupować produkty elektryczne u sprawdzonego dostawcy, który realizuje zamówienia błyskawicznie.

Skomentuj wpis