Wesele i pokaz fajerwerków

Aniela Laskowska 2018-12-20 0 komentarzy
Wpis

Przyszli małżonkowie bardzo poważnie podchodzą do tematu ślubu i wesela, chcąc zorganizować wszystko na najwyższym poziomie, aby uroczystość i przyjęcie z pewnością trafiły do gustu gości. Nietuzinkowym pomysłem na uatrakcyjnienie zabawy może być spektakularny pokaz sztucznych ogni. Fajerwerki mają w sobie coś szczególnego - wybuchając, tworzą niezwykłą kompilację światła oraz dźwięku. W ten sposób wszyscy zgromadzeni obserwatorzy mają niepowtarzalną okazję, by przeżyć coś niezwykłego. Takie doznania estetyczne na długo pozostają w pamięci, ponieważ nie zdarzają się na co dzień. 

Sztuczne ognie na weselu mogą przybrać dowolną postać. Powierzając organizację widowiska profesjonalistom takim jak PiroArt.pl, można liczyć na indywidualne podejście i idealną oprawę z dopasowaną tematycznie muzyką i nietuzinkowymi efektami. Prywatne życzenia Młodej Pary zawsze są brane pod uwagę! Wystarczy wyobrazić sobie fajerwerki, które wybuchając, układają się w kształt serca... Taki spektakl pełen światła i dźwięku z pewnością zachwyci zarówno Młodą Parę, jak i zaproszonych gości. 

Pokaz fajerwerków trwa zwykle kilka minut - około 5. Podczas widowiska światła wznoszą się na wysokość od 20 do 150 metrów, tworząc w powietrzu niepowtarzalne kompozycje. Przy cenie powyżej dwóch tysięcy złotych klienci mogą liczyć m.in. na wyrzutnie wielostrzałowe, wachlarze, fontanny oraz efektowny finał. Całość będzie wspaniale prezentowała się na ślubnych fotografiach. To doskonały sposób, by zorganizować niespodziankę weselną w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Skomentuj wpis