Zabudowa kuchenna na zamówienie

Leonard Cieślak 2019-01-31 0 komentarzy
Wpis

Kuchnia, nierzadko uznawana jest za serce domu. To w tym właśnie pomieszczeniu przygotowywane są posiłki. Bardzo często bywa też tak, że stanowi ona miejsce rodzinnych spotkań i rozmów. Aby mogła być w pełni funkcjonalna i urządzona zgodnie z oczekiwaniami domowników, najlepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na rzeszowskie zabudowy kuchenne.

Firma intc.pl, oferuje swym klientom wykonanie mebli kuchennych na wymiar. Dzięki temu, że wszystkie szafki i szuflady będą stworzone z myślą o konkretnym pomieszczeniu, zamawiający mogą liczyć na to, że w końcowym efekcie, otrzymają realizację, dopasowaną idealnie do ich domu czy mieszkania.

Współpraca z klientem, za każdym razem rozpoczyna się od rozmowy i dokonania szczegółowych pomiarów. Projektant wypytuje zamawiającego o to, jakie są jego konkretne oczekiwania w stosunku do kuchni. Musi dowiedzieć się, czy nabywca planuje dużo gotować, czy też zamierza traktować swą kuchnię jako miejsce do odgrzewania posiłków. 

Ważne jest także, aby wybrane zostały konkretne rozmiary szafek i szuflad, dopasowanych do wnętrza. Konieczne jest także wskazanie rodzajów i kolorystyki frontów meblowych oraz blatów. W grę wchodzi także dobór odpowiedniego oświetlenia.

Koszty realizacji projektu ustalane są indywidualnie. Zależą one bowiem od wielkości kuchni, rodzajów użytych materiałów, czy też czasu, w jakim meble miałyby być wykonane. Warto zatem kontaktować się bezpośrednio z wykonawcą i ustalać z nim wszystko na bieżąco, aby móc cieszyć się cudowną zabudową kuchenną z Rzeszowa.

Skomentuj wpis