Dowody do sprawy rozwodowej Szczecin

Melania Sikorska 2021-07-19 0 komentarzy
Dowody do sprawy rozwodowej Szczecin

Najczęściej do agencji detektywistycznej wybierają się osoby, które chcą rozwiązać trudną, niekiedy intymną sprawę rodzinną. Z tego względu warto wybrać firmę, która ma ugruntowana pozycję w branży i cieszy się zaufaniem oraz dobrą opinią wśród klientów. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystać z usług biura detektywistycznego Averto. Licencjonowani detektywi zbiorą dowody do sprawy rozwodowej. W Szczecinie znajduje się siedziba agencji.

Specjaliści mogą obserwować daną osobę pod kątem wykrycia zdrady. Pracownicy agencji zgromadzą dokumentację elektroniczną, audiowizualną oraz fotograficzną. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że firma działa według norm zawartych w ustawie o usługach detektywistycznych, więc materiały są uzyskiwane w sposób zgodny z prawem, więc mogą być wykorzystywane w sądzie podczas rozprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie. Z pewnością ważną informacją dla wielu klientów będzie fakt, że detektyw może również zeznawać w charakterze świadka. Poza wyszukiwaniem dowodów zdrady agencja podejmuje się także ustalania majątku ukrytego, co może być ważnym elementem sprawy o alimenty. Dodatkowo firma realizuje zlecenia związane z kontrolą rodzicielską, sprawdzaniem osób, z którymi ma kontakt dziecko, co robi w internecie.

Pracownicy biura detektywistycznego są wyposażeni w zaawansowany sprzęt do nagrywania i fotografowania. Firma dba o dyskrecję. Skorzystanie z oferty tej renomowanej agencji to gwarancja usług na najwyższym poziomie oraz atrakcyjnych cen. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.

Skomentuj wpis