odszkodowania katowice

Zofia Duda 2020-06-16 0 komentarzy
odszkodowania katowice

Walka o odszkodowanie nigdy nie należy do łatwych. Nie ma dużego znaczenia, czy  chodzi  o rekompensatę pieniężną za wypadek komunikacyjny, czy za błąd medyczny. Wiele osób boi się załatwiania formalności. Jednak, czy musi tak być? Nie! Warto skorzystać z pomocy fachowców. Kancelaria Prawna Meritum specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego. Prawnicy pomagają walczyć o odszkodowania w Katowicach. Druga filia biura mieści się w Łodzi. Pomoc prawna może dotyczyć zarówno przygotowania wniosku do Sądu, jak i reprezentowania klienta podczas całego procesu o odszkodowanie. To jednak nie wszystko. Do adwokata może się zgłosić każda osoba, której już zostały wypłacone pieniądze. Po co? Prawnik chętnie pomoże zweryfikować, czy kwota zadośćuczynienia za wyrządzoną szkodę nie jest zaniżona. Każdy taki przypadek jest analizowany indywidualnie. Weryfikacja dokumentów i wysokości otrzymanego świadczenia to dopiero początek. Klient może liczyć także na:

  • przygotowanie pozwu i innych pism procesowych,
  • reprezentowanie jego interesów przed Sądem, ZUS-em czy Prokuraturą,
  • pilnowanie terminów wnoszenia skarg, zażaleń i apelacji.

To bardzo ważne wsparcie, które może znacznie przyspieszyć cały proces i sprawić, że postępowanie będzie mniej stresujące.

W razie pytań i wątpliwości można skorzystać z bezpłatnej porady prawnej np. w zakresie opłacalności dochodzenia odszkodowania z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Aby skonsultować swój problem z adwokatem, można się udać bezpośrednio do kancelarii. Alternatywą jest też porada online. Wystarczy wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie internetowej kancelarii.

Skomentuj wpis