Siłownia

Julianna Laskowska 2019-07-22 0 komentarzy
Siłownia

Kobiety, które nie lubią zatłoczonych miejsc do ćwiczeń powinny skorzystać z oferty  Platinum Fitness Club.  Siłownia bardzo różni się od popularnych sieciówek, dlatego jest to bardzo dobre miejsca dla osób, które chcą skupić się wyłącznie na uprawianiu sportu. Jest to wyjątkowa siłownia dla kobiet w Poznaniu, gdzie każda klient może liczyć na indywidualną pomoc.

Centrum fitness znajduje się  na powierzchni ponad 500 metrów kwadratowych. W dwóch salach znajduje się 50 maszyn i stanowisk do treningu siłowego oraz 20 bieżni, orbitreków, stepperów i rowerków.  Siłownia wyposażona jest wyłącznie w wysokiej jakości bezpieczny sprzęt do ćwiczeń.

Siłownia wyróżnia się wśród innych tego typu miejsc w Poznaniu. Kobiety cenią sobie przede wszystkim  profesjonalną kadrę oraz rozbudowaną bazę sprzętową. Panie mogą skorzystać  z bogatej wiedzy trenerów, popartej wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu treningów. Dlatego nawet osoba, które zupełnie nie wie, jak wykonuje się ćwiczenia zostanie odpowiednio poprowadzona przez instruktorów. Filozofią siłowni jest praca od podstaw oraz ewolucja zamiast rewolucji. Zdaniem specjalistów najlepsze efekty uzyskuje się ćwicząc systematycznie i robiąc niewielkie, ale ciągłe postępy. Jest to również najzdrowsze dla organizmu, spada ryzyko kontuzji i urazów.

Firma ma bardzo elastyczne podejście do klientów, dlatego nie trzeba wiązać się długoterminową umową. Można przyjść tylko na kilka zajęć  ale oczywiście bardziej opłacalne ze względów zdrowotnych i finansowych jest wykupienie karnetu na 3, 6 lub 12 miesięcy. 

Skomentuj wpis