Targowisko głuchów

Marika Adamska 2021-09-14 0 komentarzy
Targowisko głuchów

Cena za możliwość wystawienia swojego asortymentu jest tam o wiele korzystniejsza. Dużym atutem jest ilość klientów, którzy każdego dnia (a zwłaszcza w ustalone dni targowe, gdzie na targowiskach można spotkać znacznie więcej sprzedawców nie tylko ubrań i obuwia) odwiedzają poszczególne stoiska. Często jest ich więcej, niż klientów galerii handlowych, co znacznie zwiększa szanse zarobkowe sprzedających.

Atrakcyjną opcją zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób zainteresowanych kupnem określonych towarów jest targowisko w Głuchowie. Jego administratorem jest firma MEDAX Sp. z o. o. Samo miejsce to odpowiednio rozbudowana przestrzeń użytkowa, zaplanowana w taki sposób, by mogli z niej korzystać sprzedawcy galanterii odzieżowej oraz osoby proponujące także usługi dodatkowe, na przykład działający w gastronomii. 

Wspomniane centrum stale się rozwija. Obecnie, dbając o komfort użytkowników, proponuje możliwość wynajmu przestronnych boksów sprzedażowych po niewygórowanej cenie. Jest to także strefa, która zyskała spore zainteresowanie okolicznych mieszkańców. Chętnie przyjeżdżają oni do Głuchowa, aby w komfortowych warunkach zrobić tanie zakupy, co w innych miejscach, jak choćby znane, zlokalizowane w dużych miastach galerie handlowe, nie byłoby możliwe (zwłaszcza pod kątem niskiej ceny za wybrany asortyment). Klienci mogą wybrać z produktów dobrej jakości, o czym zapewniają sprzedawcy oraz skorzystać z innych atrakcji. Po zakupach można zjeść smaczny posiłek lub wypić pokrzepiający kubek kawy dzięki bogato rozwiniętej strefie gastronomii. 

Skomentuj wpis